تغییر استایل

استایل رنگی را انتخاب کنید

برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

درباره آتوسا

گروه طراحی سایت عصرمجازی باتوجه به افزایش روزافزون رشد مخاطبان اینترنتی و حل مشکلات آنها توسط اینترنت تصمیم براین نهاد تا منبعی را برای معرفی اماکن و مراکز پرطرفدار و مشتری پسند به نمایش گذارد تا مسافران و مجاوران هر شهر بتوانند به راحتی مقصد و هدف مورد نظر خود را یافته و از بهترین‌ها لذت ببرند.

از دیگر اقدامات مهم این سایت میتوان به تبلیغ و معرفی کالا و خدمات صاحبان کسب‌وکار اشاره کرد. از آنجا که امروزه بیشتر تبلیغات از طریق اینترنت و فضای اجتماعی صورت میگیرد، بنظر میرسد بهترین و موثرترین روش تبلیغ و دیده‌شدن توسط این روش انجام می‌گیرد.

چرا ما را انتخاب کنید

شما می توانید با کمک از تجربه و دانش کارشناسان ما پروژه های موفقی را در زمینه های سئو، تولید محتوا، برندسازی، مدیریت شبکه های اجتماعی و حتی ایمیل مارکتینگ تعریف کنید.

ماموریت ما

ایجاد بستری سالم برای تبلیغ و معرفی کسب و کارها ، بر مبنای چند هدف از جمله رشد و شکوفایی کسب و کارهای فعال، اشتراک تجارب و راهنمایی و بهبود شناخت مخاطبان بنا شد.

آتوسا یک شروع موفق

آتوسا مجموعۀ کارآمد و منحصربفردی را با محوریت تبلیغات و آگهی رایگان تدارک دیده که به نوعی شتاب دهندۀ برنامۀ کاری شماست که در قالب تبلیغات اینترنتی تعریف شده است.

خدمات آتوسا

وب سایت آتوسا یک سایت اطلاع رسانی برای کالا و خدمات شماست. در سایت آتوسا، کسب و کارهای ایرانی می‌توانند کالا و خدماتی را که ارایه می‌دهند در معرض دید قرار دهند. هر شخص یا شرکت، با استفاده از ایمیل خود می‌تواند روی سایت آتوسا حساب کاربری ایجاد کرده و اقدام به معرفی کالا و یا خدمات خود نماید. همچنین کاربران می‌توانند با جستجو در سایت، کالا و خدمات مورد نظر خود را مشاهده و بصورت مستقیم با صاحبان کسب و کار تماس داشته باشند. خدمات ثبت و جستجوی اطلاعات کسب و کارها در سایت آتوسا بصورت رایگان ارایه می‌شود و تنها بخش ثبت ویژه با توجه به توان انتخابی شامل تعرفه می‌گردد. کلیه حقوق وب سایت آتوسا، متعلق به شرکت عصرمجازی می‌‌باشد.

0

مجموع فروشگاه آنلاین

0

خانه برای فروش

0

کاربران فعال

0

شغل های ویژه

بالا