درج آگهی در آتوسا

 

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی

  • تلاش آتوسا نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها بر عهده نمی‌گیرد.
  • مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده شماست و این سایت هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این سایت ندارد.
  • سایت آتوسا هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. آگهی‌ها توسط کاربران سایت هرلحظه قابل‌تغییر هستند و سایت آتوسا در این زمینه، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر نوع آگهی درج‌شده در سایت را نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج‌شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد
  • هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس یا موارد مشابه که به سایت آتوسا ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، غیر محرمانه، عمومی و غیرقابل تملک تلقى خواهد شد و مسئولیت هرگونه استفاده از آن شامل بازتولید، افشاء ، مخابره، نشر، پخش بر عهده فرستنده اطلاعات است
  • سایت آتوسا اختیار دارد هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجادشده توسط شما باشد را هرزمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
  • مسئولیت هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به سایت آتوسا که به‌واسطه‌ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با منتشر کننده است و سایت آتوسا مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.
  • آگهی‌های سایت آتوسا با هزینه‌کرد گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع‌شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده‌شده است. استفاده‌کننده از سایت آتوسا حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال‌شده به سایت آتوسا را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.
  • قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر ، تفسیر ، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.هرگونه استفاده از سایت آتوسا به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است.  آتوسا هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشرشده‌ی سایت آتوسا استفاده می‌کنند.
  • این سامانه برخی امکانات ارتباطی را باهدف تسهیل ارتباطات ، کاهش مزاحمت‌ها و افزایش معاملات ارائه می‌کند. صحبت‌های کاربران صرفاً باید مربوط به آگهی خاص و در خصوص ارائه و یا دریافت کالا و خدمات مورداشاره باشد و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر ازجمله ارتباطات خصوصی مجاز نیست. این سامانه برای ایجاد محیطی ایمن برای معاملات ، ضمن ذخیره‌سازی اطلاعات ارتباطی و تحلیل آن‌ها در صورت لزوم می‌پردازد . لذا لازم به یادآوری است که برخلاف محیط‌های ارتباطی دیگر که مشمول استانداردهای حریم شخصی است ، ارتباطات روی این سامانه صرفاً باید مربوط به معاملات باشد و سامانه سایت آتوسا برای ایجاد محیطی ایمن و جلوگیری از سوءاستفاده و مزاحمت ، بر روی این ابزارها ممکن است در صورت لزوم ، نظارت ماشینی یا انسانی صورت دهد.

با تشکر تیم آتوسا